Handicap azjatycki to zakład, w którym obstawia się rezultat meczu.

Zasadniczo dla meczu oferowanych jest kilka różnych handicapów, a także zakłady Moneyline.

Handicapy azjatyckie mogą mieć albo kursy pojedyncze, albo podwójne.

W przypadku handicapu podwójnego zakład zostanie podzielony na dwie części.

W przypadku zakładów z handicapem pojedynczym wynik meczu zostaje zmieniony o wartość handicapu, aby ustalić, czy zakład jest zwycięski, czy nie.

Na przykład: zakład -1 na zespół A będzie zwycięski, jeśli zespół A wygra o 2 lub więcej goli, remisowy jeśli wygra o 1 gol, a przegrany w przypadku remisu lub porażki.

W przypadku zakładów z handicapem podwójnym, zakład zostaje podzielony – połowa kwoty zostaje przeznaczona na jeden handicap, a druga połowa na drugi handicap.

Na przykład: zakład na zespół A +0,5 i +1 (wyświetlany też jako +3/4) na mecz przegrany przez zespół A w stosunku 0:1 spowoduje, że połowa zakładu będzie przegrana (0+0,5 to ciągle mniej niż 1), a druga połowa zakładu zremisowana (0+1 daje 1).

Zakłady na sumy są też oferowane z kursami podwójnymi. Działają one  podobnie jak handicapy podwójne.

Zakład na poniżej 5 i 5,5 (wyświetlany też jako 5 ¼) zostanie podzielony na dwa zakłady, połowa kwoty zostanie przeznaczona na poniżej 5, a druga połowa na poniżej 5,5. Jeśli padnie 5 goli, pierwsza połowa zakładu będzie remisowa, a druga polowa będzie zwycięska.

W załączeniu znajdują się informacje na temat wyników handicapu azjatyckiego.